Бериславський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради

Інформація для відвідувачів!

Шановні батьки Бериславської територіальної громади!

ЗАПРОШУЄМО

дітей старшого дошкільного віку 5(6) р. на дистанційне навчання у 2024/2025 навчальному році.

У стані війни діти дошкільного віку належать до найвразливішої категорії населення. Перебуваючи в небезпеці, в тривалому стресовому стані, дитина позбавлена нормальних умов для розвитку та освіти. Через відчуття тривоги, напруги, страху, невизначеності ускладнюється процес повноцінної соціалізації дитини. Діти, які вимушені бути переміщеними із зони активних бойових дій, стикаються з проблемою соціальної адаптації, перебуваючи в нових соціальних умовах.

У фокусі особливої уваги мають бути діти передшкільного віку (5-6 років).

Мета дистанційного навчання:

• Забезпечити доступність дошкільної освіти для дітей старшого дошкільного віку в умовах воєнних дій.
  • Підготувати дітей до школи.
  • Підтримувати зв’язок з вихователями та однолітками.

Програма  дистанційного навчання:

• Відповідність державним стандартам дошкільної освіти.
  • Різні формати навчання: онлайн-заняття, відео-заняття, освітні платформи.
  • Педагогічна підтримка дітей, які знаходяться за кордоном та мало спілкуються українською мовою.
  • Активна співпраця з батьками.

Переваги дистанційного навчання:

• Зручний графік навчання через платформи: Zoom, Viber тощо.
  • Можливість навчатися вдома.
  • Індивідуальний підхід до кожної дитини.
  • Використання сучасних онлайн-технологій під час синхронного та асинхронного навчання.

Для участі в дистанційному навчанні вам необхідно:

• Доступ  до Інтернету та пристрій з його підтримкою (комп’ютер, планшет, телефон)
  • Ознайомитися з організацією дистанційного навчання на сайті закладу.
  • Заповнити онлайн-форму
  •  АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ  (Заповніть Анкету та чекайте зворотнього зв’язку)
  • Або повідомити про бажання зарахування дитини за електронною поштою zdo3berislav@gmail.com

Більш змістовну та детальну інформацію про організацію щодо здобуття освіти в дистанційному форматі в нашому закладі ви отримаєте в розділі

«ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ»   ⇑

Ми будемо раді бачити ваших дітей у нашій онлайн-групі!

Впевнені, що дистанційне навчання буде корисним та цікавим для ваших дітей. Разом ми зможемо забезпечити їм якісну освіту навіть у складних умовах.

З повагою, Адміністрація ЗДО №3

√ Розпорядження начальника Бериславської міської військової адміністрації від 22.01.2024 року №13 «Про деякі питання освітнього процесу у Бериславському закладі дошкільної освіти (ясла-садка) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради у 2023-2024 навчальному році».

√   Наказ управління освіти, культури, молоді туризму та спорту Бериславської міської ради від 22.01.2024 року № 52 «Про запровадження дистанційної форми навчання в Бериславському закладі  дошкільної  освіти №3 під час  воєнного  стану».

На період дії правового режиму воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», наказом управління освіти, культури, молоді туризму та спорту Бериславської міської ради від 25.02.2022 року № 52 «Про функціонування закладів освіти та культури в умовах воєнного стану» тимчасово призупинено освітній процес в Бериславському ЗДО №3, а згодом переведено на простій.

Добрий вечір, щедрий вечір!

Запрошуєм у гості!

Новорічні та Різдвяні свята радують нас веселими розвагами та святковим настроєм, різноманітними подарунками.

Профілактика дитячого травматизму

На виконання доручення першого заступника голови обласної державної
адміністрації від 14 січня 2022 року № 563/0-22/01-01-55, з метою попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, а також виховання у дітей власної обережності, просимо працівників та батьків ознайомитись з Правилами поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903.
Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/903-95-%D0%BF

З Новим роком Вас усіх і дорослих і малих!

На дворі вже все в снігу, з неба падають сніжинки, а вікна розписані красивими морозними візерунками?

(більше…)

Зручно: скоро ми у соціальних мережах