Бериславський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради


Інформація для відвідувачів!

     

      На період дії правового режиму воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», наказом управління освіти, культури, молоді туризму та спорту Бериславської міської ради від 25.02.2022 року № 52 «Про функціонування закладів освіти та культури в умовах воєнного стану» тимчасово призупинено освітній процес в Бериславському ЗДО №3, а згодом переведено на простій.

                             

ЗДО №3

відновлює надання освітніх послуг виключно за дистанційною  формою навчання з використанням доступних технічних можливостей

з 1 лют ого 2024 року

√  Розпорядження начальника Бериславської міської військової адміністрації від 22.01.2024 року №13 «Про деякі питання освітнього процесу у Бериславському закладі дошкільної освіти (ясла-садка) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради у 2023-2024 навчальному році».

√   Наказ управління освіти, культури, молоді туризму та спорту Бериславської міської ради від 22.01.2024 року № 52 «Про запровадження дистанційної форми навчання в Бериславському закладі  дошкільної  освіти №3 під час  воєнного  стану».

     У стані війни діти дошкільного віку належать до найвразливішої категорії населення. Перебуваючи в небезпеці, в тривалому стресовому стані, дитина позбавлена нормальних умов для розвитку та освіти. Через відчуття тривоги, напруги, страху, невизначеності ускладнюється процес повноцінної соціалізації дитини. Діти, які вимушені бути переміщеними із зони активних бойових дій, стикаються з проблемою соціальної адаптації, перебуваючи в нових соціальних умовах.

    У фокусі особливої уваги мають бути діти передшкільного віку (5-6 років).

    Згідно запитів батьків ЗДО №3 надання освітніх послуг організовано для вихованців 2 груп старшого дошкільного віку (5-6 років) №3 «Капітошка»; №5 «Квіточка» з напрямку підготовки до школи.

 

ДО УВАГИ  БАТЬКІВ  БЕРИСЛАВСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ!

Анкета  (Googl  форма) для батьків, вихованців 5-6 річного віку інших закладів дошкільної освіти Бериславської територіальної громади з метою бажання зарахування дитини для навчання в дистанційному форматі.       Заповніть Анкету та чекайте зворотнього зв’язку.

                                                                АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ


 

Більш змістовну та детальну інформацію про організацію щодо здобуття освіти в дистанційному форматі в нашому закладі ви отримаєте в розділі

«ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ»   ⇑

Добрий вечір, щедрий вечір!

Добрий вечір, щедрий вечір!

(більше…)

Запрошуєм у гості!

Новорічні та Різдвяні свята радують нас веселими розвагами та святковим настроєм, різноманітними подарунками.

(більше…)

Профілактика дитячого травматизму

На виконання доручення першого заступника голови обласної державної
адміністрації від 14 січня 2022 року № 563/0-22/01-01-55, з метою попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, а також виховання у дітей власної обережності, просимо працівників та батьків ознайомитись з Правилами поведінки громадян на залізничному транспорті, затверджених постановою КМУ від 10.11.1995 №903.
Посилання на постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/903-95-%D0%BF

З Новим роком Вас усіх і дорослих і малих!

 

На дворі вже все в снігу, з неба падають сніжинки, а вікна розписані красивими морозними візерунками?

(більше…)


Зручно: скоро ми у соціальних мережах