gerb otr

Раді вітати Вас на сайті

Бериславського дошкільного навчального закладу №3
(ясла-садка) комбінованого типу
Бериславської міської ради Херсонської області

9 Грудня 2017

Верховська Марина Валеріївна – завідувач, освіта-вища

 

Терещенко Тамара Сергіївна – вихователь-методист, освіта-вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший вихователь»

Власенко Наталія Василівна – практичний психолог, освіта – вища, спеціаліст першої категорії

Кулик Катерина Дмитрівна – вчитель-логопед, освіта-вища, спеціаліст першої категорії, переможець районного конкурсу професійної майстерності педпрацівників ДНЗ «Вихователь року» в 2017 року

Семенова Тетяна Володимирівна – вихователь логопедичної групи, базова вища освіта, спеціаліст, група «Ромашка»

Рибчинська Ганна Іванівна – вихователь, освіта-вища, спеціаліст другої категорії, група «Ромашка»

Кобилянська Ніна Сергіївна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, педагогічне звання «вихователь-методист» , група «Капітошка»

Шеверьова Наталія Василівна – керівник гуртка зображувальної діяльності, вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Капітошка»

Завада Ольга Миколаївна – вихователь логопедичної групи, базова вища освіта, спеціаліст, група «Бджілка»

Веселова Тетяна Юріївна – вихователь, базова вища освіта , спеціаліст, група «Бджілка»

Міхеєва Тетяна Степанівна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Квіточка»

Переверзєва Ірина Миколаївна – вихователь, освіта-вища, спеціаліст другої категорії, група «Квіточка»

Чапни Лариса Володимирівна – вихователь ортопедичної групи, базова вища освіта, спеціаліст, педагогічне звання «вихователь-методист», переможець районного конкурсу професійної майстерності педпрацівників ДНЗ «Вихователь року» в 2011 року, група «Сонечко»

Качаленко Антоніна Володимирівна – вихователь ортопедичної групи, освіта вища, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання, «вихователь-методист» , група «Сонечко»

Мусієнко Наталія Стефанівна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Соняшник»

Чабанова Ірина Юріївна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, педагогічне звання «вихователь-методист» , група «Соняшник»

Плохотник Віта Володимирівна – вихователь, базова вища освіта , спеціаліст, педагогічне звання «вихователь-методист», група «Яблунька»

Берюк Юлія Михайлівна – вихователь, освіта-вища, спеціаліст другої категорії, група «Яблунька»

Роговська Наталія Миколаївна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Барвінок»

Денисова Валентина Олександрівна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Барвінок»

Карпенко Ольга Василівна – вихователь, освіта-вища, спеціаліст першої категорії, , переможець районного конкурсу професійної майстерності педпрацівників ДНЗ «Вихователь року» в 2013 році, група «Кульбабка»

Гацуц Віра Миколаївна – вихователь, неповна вища освіта, бакалавр, вчитель англійської мови, група «Кульбабка»

Кахичко Лілія Федорівна – вихователь, освіта-вища, спеціаліст, група «Кульбабка»

Барільник Віта Олександрівна – вихователь, базова вища освіта, спеціаліст, група «Золоті рибки»

Груша Тетяна Леонідівна – музичний керівник, , базова вища освіта,

Костенко Світлана Миколаївна – музичний керівник, базова вища освіта,

Шиндяпіна Ольга Романівна – хореограф, базова вища освіта,

Головкова Тетяна Юріївна – сестра медична старша, спеціаліст першої категорії

Гордюкова Тетяна Сергіївна – сестра медична з масажу, освіта вища, спеціаліст першої категорії

Ремень Сергій Васильович – завідувач господарства

Гергеледжиєва Марина Олександрівна – комірник

Бесащук Галина Павлівна – помічник вихователя

Беспалова Яна Олександрівна – помічник вихователя

Гарбуз Тетяна Миколаївна – помічник вихователя

Гаєва Ольга Вікторівна – помічник вихователя

Бойко Юлія Олександрівна – помічник вихователя

Малафій Ганна Андріївна – помічник вихователя

Панова Вікторія Олегівна – помічник вихователя

Балацька Любов Іванівна – помічник вихователя

Сад Любов Григорівна – помічник вихователя

Ясменко Ніна Іванівна – помічник вихователя

Погоріла Ніна Іванівна – шеф-кухар

Голуб Яна Ярославівна – кухар

Бугай Лідія Петрівна – підсобний робітник

Сочнєва Галина Володимирівна – підсобний робітник

Дорошенко Наталія Іванівна – каштелян

Юрченко Марія Арнольдівна – машиніст із прання білизни

Гаркуша Ірина Василівна – машиніст із прання білизни

Логвиненко Володимир Степанович  – сторож

Протопопов Данило Миколайович – сторож

Папінчак Андрій Володимирович – двірник

Зручно: скоро ми у соціальних мережах