gerb otr

Затверджую

Завідувач ДНЗ №3

________Верховська М.В.

Шановні батьки пропонуємо вам на час карантину урізноманітнити життя ваших дітей, додайте до ігор необхідне для них навчання. Допоможіть дітям засвоїти матеріал який би вони вивчили в дитячому садку. Ми допоможемо вам, а ви зробіть перебування дітей вдома змістовним та цікавим.

Дитина в соціумі Математика Природа
Тиждень Назва теми Тиждень Назва теми Тиждень Назва теми
1 «Я сам. Я і моє ім’я» 1 Задачі на знаходження суми і остачі. Записування за допомогою цифр і знаків. Площинні геометричні фігури. Поділ цілого на частини і навпаки (квадрат, прямокутник, трикутник, багатокутник).Вимірювання сипучих речовин. Мірка-чайна і столова ложка. Залежність кількості мірок від величини мірки. 1 «Пробудження природи. Зміни в житті рослини, умови для їх розвитку.»
2 «Частування» 2 Порядкова лічба в межах 10.Годинник.Визначення часу в межах години, півгодини. Товщина циліндричних і плоских предметів. Порівняння: одинакові, різні. 2 «Вивчаємо космос»
3 «Мій гардероб» 3 Об’ємні геометричні фігури (конус, циліндр, куля, куб), схожість і різниця. Склад числа 10 з двох меншин. Орієнтування на аркуші. Малювання, викладання в різних його частинах (вверху, внизу, зліва, справа, посередині). 3 «Ігри-забави в королівстві тварин»
4 «Краса природи в природному мистецтві» 4 Задачі на збільшення, зменшення на 1, 2. Класифікація геометричних фігур за величиною, кольором, формою, окремими ознаками. Пори року. Рік. Визначення і послідовності наступної, попередньої. Малюнки, умовна наочність. 4 «Бережи своє здоров’я з малку (вживати фрукти, овочі, значення теплиці у вирощуванні їх)»
Грамота Художня література Малювання, ліплення

«Зустріч із весною,»

-звуковий аналіз слів, (весна);

-наголос, його місце в слові;

-читання слів, речень;

-складання речень на задану тему.

1 Вірші про історію імен. 1 Ліплення: Чашка з блюдцем.

«Мандрівка в космос».

-звуковий аналіз слів, (ракета, космос);
_поділ слів на склади, визначення наголошеного складу;

-ознайомлення з буквою «К»;

-читання складів, слів, речень.

Читання оповідання

В. Сухомлинського «Іменний обід».

2 Ліплення: Тарілка з овочами.

«Чотири пори року».

-аналізувати і синтезувати речення,

-поділ слів на склади різними способами;

-звуковий аналіз слів (весна, зима, літо, осінь);
_розрізнення твердого і м’якого приголосного;
-читання речень та розуміння їх змісту

3 Українська народна казка «Катрусина шафа». 3 Малювання: Морський пейзаж.

«У Задзеркаллі»

-виділення першого і останнього звука в слові;

-звуковий аналіз слів, (равлик);

-визначення наголосу,

-ознайомити з буквою «Т», читання на вивчені букви,

-римування слів.

Казка «Як приходить весна». 4 Малювання: Фантастичний підводний світ.

Пам’ятка                                                                                       Якщо ви не працюєте протягом дня приділіть увагу для безпосереднього спілкування та виконання завдання за планом. Чергуйте ваші заняття самостійної діяльності дітей. Залучайте до спільної діяльності якою займаєтесь ви (прибирання кімнати, приготування їжі, миття посуду). Використовуйте ці моменти для рахунку, складання речень, розкажіть як ви цьому всьому вчилися. Матеріали які по темі можна знайти в інтернеті користуйтеся ссилкою які надалися у вайбері, також  використовуйте підручний матеріал, виготовляйте ігри разом з дітьми.

Шановні батьки!

План роботи на травень

Затверджую

Завідувач ДНЗ №3

________Верховська М.В.

Шановні батьки,пропонуємо Вам на час карантину урізноманітнити життя ваших дітей, додайте до ігор необхідне для них навчання. Допоможіть дітям засвоїти матеріал,який би вони вивчили в дитячому садку. Ми допоможемо вам, а ви зробіть перебування дітей вдома змістовним та цікавим.

Дитина в соціумі Математика Природа
1 «Золоті руки» 1

Складання задач: усних, за малюнками, на знаходження суми і остачі в межах 10.

Календар. Умовні позначення року. Дії з ним: день, тиждень, місяці, пори року, рік.

Геометричні фігури (круг, квадрат, чотирикутник, трикутник, овал) як еталон, їх викладання.

1 «Тваринний світ: комахи, метелики, бджоли, мурашки, солдатики, сонечка. Їх охорона».
2 «Весняні свята» 2

Кількісна та порядкова лічба в межах 10.

Вимірювання різними мірками довжини, сипучих, рідких речовин.

Годинник. Визначення часу (година, півгодини). Пояснення вибору дій.

2 «Порівняй рослини (уявлення про різновиди рослин: дикоростучі, культурні, кімнатні, листяні, хвойні, ранньоквітучі).»
3 «Птахи та тварини в народному мистецтві» 3

Геометричні фігури. Об’ємні: конус, циліндр, куб.

Зворотна лічба в межах 10.

Дні тижня. Календар тижня. Послідовність: наступний, попередній день.

3 «Чарівна музика весни (явища природи, зв’язок між живою і не живою природою).»
4 «Без верби і калини нема України» 4

Параметри предметів, що навколо нас (величина, висота, довжина, ширина, товщина).

Визначення розміщення предметів за двома координатами (рядок, стовпчик).

Склад чисел з двох менших в межах 10.

4 «Зробив справу –відпочивай(про значення скелета, м’язів, рухову активність, сну в житті людини).»
Грамота Художня література Малювання, ліплення

«Про зайчика та лисичку»

-виділення наголошеного складу,

-добір звукових схем до заданих слів,

-читання на вивчені букви,

-відповіді на запитання.

1 Вірш «Золоті руки» Марія Познанська. 1 Ліплення: «писанка»

«Казка навчає»

-звуковий аналіз слів,

-добір слів із заданою кількістю звуків,

-розв’язання ребусу,

-ознайомити з буквою Е,

-читання на вивчені букви

2 Легенда про писанку. 2 Ліплення: «діти на прогулянці».

«У подорож до країни знань»

-перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу.

3 Українська народна казка «Кривенька качечка». 3 Малювання: «ластівки прилетіли».

«У подорож до країни знань».

-перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу.

Т. Г. Шевченко «Тече вода». 4 Малювання: «моя сім’я».

Пам’ятка

Зручно: скоро ми у соціальних мережах