Бериславський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради

24 Листопада 2021

За сприяння Управління освіти і науки обласної державної адміністрації увесь педагогічний колектив Бериславського ЗДО №3 долучився до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, яка триває з 01 по 30 листопада 2021 року. 

На виконання Програми Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року  №471, зокрема, цілі: “Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути” та з метою навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки, Міністерство цифрової трансформації  (Мінцифри) запустило національний поєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 600 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. 

Протягом місяця наш педагогічний колектив активно займався самоосвітою з  цифрової грамотності. Ми переглядали такі освітні серіали, як 

  • “Кіберняні” (курс, який допоможе дізнатись, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації.)
  •   “Основи кібергігієни” (курс, покликаний доомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак);
  • “Карантин: онлайн-сервіси для вчителів” – серіал про комунікацію педагогів і дітей на період дистанційного навчання та багато інших.

Також, хочемо порекомендувати і батькам залучитись до кампанії та підвищити свій рівень цифрової грамотності. Скориставшись платформою, можна переглянути освітній серіал саме для батьків “Безпека дітей в інернеті”, який допоможе дізнатись, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок та багато іншої корисної інформації.  

Посилання на платформу Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ 

 

Зручно: скоро ми у соціальних мережах