Бериславський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради

29 Листопада 2021

На виконання наказу директора закладу дошкільної освіти №3 БМР  від “15”листопада 2021 р. №70-од «Про організацію та проведення «Тижня безпеки дитини» з 22 по 26 листопада 2021 року було проведено «Тиждень безпеки дитини».

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС Сюжетно-рольова гра «Водії та пішоходи».

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організувати розвивальне середовище з безпеки руху. Яскраві атрибути та форма регулювальника допомогли дітям цікаво обіграти сюжет гри. Діти отримали велике задоволення.

Під час проведення Тижня безпеки був організований конкурс малюнків серед дітей старших груп. Дітки з задоволенням малювали сюжети малюнків та закріплювали вже отримані знання з пожежної безпеки, безпеки в природі, побуті, безпеки з незнайомими людьми та на вулиці.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах