Бериславський заклад дошкільної освіти
(ясла-садок) комбінованого типу №3 Бериславської міської ради

14 Грудня 2017

Перше вересня

1 Вересня – країна відзначає День знань. Нарешті ми зустрілися після літнього відпочинку!В нашому садочку свято: танці, ігри з казковими героями, спілкування з друзями.  Ми старша групи. Попереду цікава, захоплююча подорож останнім роком в дитячому садочку. Ось наше перше заняття  «День знань».

День батька!

Україна відзначає день батька! І ми також підготувалися до цього дійства.Вихованці разом з вихователями привітали батьків, В нашій групі є міні-музей цікаві листівки, тож ми вирішили виготовити вітальні  листівки для татусів та відправити LEGO-поштою. Отримавши листівки, татусі були приємно здивовані та задоволені.

«Золота осінь»

Динамічна картина з LEGO «Золота осінь»Ось  і закінчилась золота пора року –Осінь. Ми показали свої знання під час створення динамічної картини.  Діти активно проявляли свою творчіть, креативність, фантазію.

День міста

Наша група прийняла участь в створенні відеопроєкту привітання до Дня міста (Берислав). Ми співали, переодягалися яскраві костюми, , танцювали, розповідали вірші. Нам було весело

Карнавал

Цьогоріч наша дитячий садок запросили взяти  участь в пілотному проєкті від TheLegoFaundation «GreatWithAnything». Разом з дітьми, на передодні Нового року ми виготовили новорічні маски , беручи за мету ідею проєкту  використовувати матеріали, які є довкола.  В нас одержалися цікаві, яскраві, веселі карнавальні маски до Нового року. Які ми  використали під час Новорічного свята в нашому ЗДО. Діти отримали велике задоволенні в процесі  виготовлення та в практичному використанні їх.

 

Грейт віз енісінг овочі та фрукти

Осінь – пора збору урожаю. Виникла ідея  разом з дітьми скористатися практичними навичками роботи з конекторами«GreatWithAnything».  Під час заняття поговорили про овочі та фрукти, які дозрівають восени.  Та виконали практичне завдання, виготовивши 2D іграшки овочі/фрукти, та створили фантастичний город.

Дівчатка, хлопчики

Наша дружня, цікава група. Красуні дівчатка та мужні хлопчики.

Заняття з малювання.

Наші будні. Діти  понад усе люблять малювати, відображачи в своїх малюнках набуті знання та настрій

 

Заняття з математики.

Математика може бути цікавою На заняттях діти отримують початкові знання  з математики, використовуючи інноваційні технології.

 

Зимові розваги.

Нарешті ми дочекалися справжньої сніжної зими в нашому місті. Де, як не в дитячому садочку діти можуть отримати купу позитивних емоцій, піднесеного настрою граючі  з друзями в сніжки.

Ігри з LEGO

Дошкільне дитинство- це вік гри.  Малюки в грі не тільки пізнають світ, а й висловлюють своє ставлення до нього. Саме LEGO відкриває широкі можливості для розвитку кретичного мислення, творчjcns, фантазії

.

Зручно: скоро ми у соціальних мережах